Przełom września i października jest dla zawodników AKŻ Speedway Ostrów niezwykle intensywny. Pomimo braku możliwości trenowania na własnym torze, skorzystaliśmy z okazji do jazdy na innych obiektach – w Lesznie, Wrocławiu, a także dwukrotnie na obiekcie w Rawiczu.

Na tym jednak nie koniec. W sobotę, 9 października, piątka naszych reprezentanów wystąpi w ostatniej rundzie cyklu Gropex Speedway Cup w Lesznie. Do rywalizacji przystąpią Tomasz Olczak i Piotr Prucnal (obaj grupa Platinum), Michał Pawlak (Silver) oraz Przemysław Płócienniczak i Mateusz Kozanecki (obaj Bronze). Start zaplanowano na godz. 18:00.

Dzień później w Dalabuszkach (k. Gostynia) odbędzie się II Olimpiada Sportów Motorowych MISZ-MASZ i Przyjaciele. Już teraz zapraszamy na tę imprezę. Początek o godz. 12:00.

Ponadto w kalifornijskim Bakersfield ścigali się Sara Cords i Mike Miller. Naszej zawodniczce zabrakło naprawdę niewiele, aby awansować do półfinału. Ostatecznie ukończyła zmagania z 3 punktami, a Mike z dwoma. Gratulujemy!