Drużyna AKŻ Speedway Ostrów zajęła 3. miejsce w Charytatywnym Turnieju Koszykówki AKŻ i Przyjaciele dla Marysi. Ale to nie wynik tego dnia był najważniejszy. Zebraliśmy się w Nowych Skalmierzycach, aby zbierać środki na aparaty słuchowe dla naszej koleżanki z toru – Marysi Thiel.

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, pana Jerzego Łukasza Walczaka, który zaszczycił nas też swoją obecnością. Wręczał m.in. medale, które własnoręcznie wykonali podopieczni zaprzyjaźnionej grupy MISZ-MASZ.

Niestety, z powodów zawodowych Marysi nie mogło być w sobotę z nami, ale przekazała wszystkim uczestnikom wiadomość:

„Dziękuję Wam wszystkim za to, co robicie dla mnie. Jestem bardzo wzruszona i podbudowana. Jesteście niesamowici i macie wielkie serca, jestem pełna podziwu za Wasze zaangażowanie i poświęcony czas. Dziękuję za każdy wpłacony dla mnie grosz. Życzę udanej zabawy i moc emocji podczas turnieju! Bawcie się dobrze, pozdrawiam z pracy. Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich bez wyjątku! Marysia.”

Na parkiecie najlepsi okazali się zawodnicy OSP Ociąż i Przyjaciele, którzy w finale pokonali drużynę z Przygodzic 21-7. AKŻ Speedway Ostrów zajął 3. miejsce po wygranej 16-8 z Walecznymi Wiewiórkami. Dalsze miejsca zajęli kolejno: Dawcy Uśmiechu, Gladiatorzy, MISZ-MASZ oraz Lisy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, uczestnictwo i każdą wpłaconą złotówkę. Łącznie udało nam się zebrać 2.156 złotych. Cała kwota trafiła już na zrzutkę, która wciąż jest dostępna w sieci. Aby wesprzeć Marysię KLIKNIJ TUTAJ.

Zdjęcia z turnieju dostępne są TUTAJ.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

  1. OSP Ociąż i Przyjaciele
  2. Przygodzice
  3. AKŻ Speedway Ostrów
  4. Waleczne Wiewiórki
  5. Dawcy Uśmiechu
  6. Gladiatorzy
  7. MISZ-MASZ
  8. Lisy

GRALI Z NAMI:

Auto Transport Andrzej Wieczorek
ZAW-Trans
Radosław
PW Oskar
Jaras #69
Goodway
Jaca #74
Gmina i Miasto Nowe Skalmierzyce
MISZ-MASZ
OSP Ociąż