W dniach 28-29 lutego w Shelbyville (stan Tennessee) odbędą się zawody Celebration of Speed Indoor Mayhem. W środę oficjalnie zawodnicy AKŻ Speedway Ostrów zostali potwierdzeni jako uczestnicy tych zmagań. Jarosław Wawrzyniak, Michał Waluszyński i Mateusz Kozanecki wystartują w Dywizji II, natomiast Cezary Kozanecki powalczy o punkty w Dywizji III.

Turniej główny rozpocznie się 28 lutego o godz. 19.00 czasu lokalnego (godz. 2.00 w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego). Łącznie w rywalizacji ma wystąpić nawet ponad 25 zawodników, którzy podzieleni zostaną na cztery grupy – Dywizje I, II oraz III, a także młodzieżowców jeżdżących na motocyklach o pojemności do 140cc.

Wśród zawodników, którzy potwierdzili swój udział, są m.in. Aaron Fox (dwukrotny mistrz USA), Max Ruml (reprezentant USA), Sara Cords (czołowa amerykańska zawodniczka).

Trwa już przedsprzedaż biletów na tę imprezę. Dwudniowa wejściówka kosztuje 20 $, natomiast bilet na pojedyncze zawody to wydatek rzędu 15 $. – W tym roku spróbowaliśmy z przedsprzedażą biletów, choć wiele osób czeka z kupnem biletu do ostatniej chwili – powiedział organizator zawodów, Patrick Bedford.