Już niespełna dwa tygodnie dzielą AKŻ Speedway Ostrów od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie czterech przedstawicieli drużyny weźmie udział w turnieju Celebration of Speed Indoor Mayhem.

Aktualnie trwa jeszcze kompletowanie listy startowej. Zawodnicy zgłaszać się mogą do 17 lutego, później zostanie przygotowany program zawodów. Kiedy układ wyścigów zostanie ogłoszony, przedstawimy go za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na tę chwilę udział potwierdziło ponad 25 zawodników z całych Stanów Zjednoczonych.

Najwięcej chętnych do startu jest w Dywizji I, gdzie pojedzie reprezentant kraju Max Ruml, dwukrotny mistrz USA Aaron Fox czy obiecująca zawodniczka Sara Cords, która zajęła ostatnio siódmą pozycję w Mistrzostwach USA Par.

Już teraz zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Regularnie pojawiać się tutaj będą relacje prosto ze Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że zawody odbędą się w nocy z piątku na sobotę (28/29 lutego) o godz. 2:00 czasu polskiego. Ponadto na stronie AKŻ Speedway Ostrów na Facebooku dostępna będzie transmisja VIDEO na żywo! Trzymajcie za nas kciuki!