Za nami kolejne wydarzenia z udziałem zawodników AKŻ Speedway Ostrów. Jak informowaliśmy wcześniej, sześciu naszych przedstawicieli walczyło w Międzynarodowych Mistrzostwach Gniezna Żużlowców-Amatorów. Matias Ferreras, Michał Pawlak i Arkadiusz Kaczmarek zajęli trzecie miejsca w swoich grupach. Ponadto o punkty walczyli Miłosz Ratajczyk, Przemysław Płócienniczak i Jacek Walczak. Fotorelacja z Gniezna dostępna jest w zakładce GALERIA (KLIKNIJ TUTAJ).

W niedzielę (5 września) AKŻ wystąpił w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar MISZ-MASZ. Po zaciętej walce udało nam się zająć drugie miejsce, choć nie wynik był najważniejszy, a integracja i dobra zabawa w duchu fair-play.

Przed naszymi amerykańskimi zawodnikami – Sarą Cords i Mikiem Millerem – start w zawodach The Allen Fife Salute to America Memorial Race w kalifornijskim Perris. Zawody odbędą się w formacie Grand Prix (23 wyścigi). Start zaplanowano na godz. 2.00 w nocy z soboty na niedzielę. Transmisję przeprowadzi stacja xsra.tv. Koszt to 25$ (KLIKNIJ TUTAJ). Oprócz naszej dwójki w turnieju pojadą przyjaciele AKŻ – Max Ruml i Aaron Fox. Powodzenia!

Lista startowa: 1. Mike Miller, 2. Wilbur Hancock, 3. Eddie Castro, 4. Greg Moore, 5. Sara Cords, 6. Slater Lightcap, 7. Russell Green, 8. Austin Novratil, 9. Rees Todd, 10. Chris Kerr, 11. Max Ruml, 12. Kayle LeoGrande, 13. Tim Gomez, 14. Gino Manzares, 15. Aaron Fox, 16. Blake Borello