Weekend pełen sportowych emocji przed zawodnikami AKŻ Speedway Ostrów. W sobotę (4 września) aż sześciu naszych przedstawicieli wystartuje w VI Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Gniezna. W grupie Platinum zaprezentuje się Matias Ferreras, w Silver ścigać się będą Miłosz Ratajczyk i Michał Pawlak, natomiast w Bronze Przemysław Płócienniczak, Arkadiusz Kaczmarek oraz debiutujący w zawodach Jacek Walczak.

Początek rywalizacji przy W25 zaplanowany został na godz. 14:00. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty. Zachęcamy do śledzenia (KLIKNIJ TUTAJ).

Na niedzielę z kolei zaplanowany został I Turniej Piłki Nożnej o Puchar MISZ-MASZ. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejsko-Gminnym w Nowych Skalmierzycach. AKŻ Speedway Ostrów jest jednym ze współorganizatorów.

W ramach turnieju rozegramy cztery spotkania – pierwszy z nich o 11:45. Będzie to derbowy mecz z Iskra MC Poland. Dodajmy, że w każdej z dziesięciu drużyn grać będą podopieczni grupy MISZ-MASZ. Serdecznie zapraszamy do Nowych Skalmierzyc!

VI Międzynarodowe IM Gniezna, sobota, 4 września o godz. 14:00: Matias Ferreras, Miłosz Ratajczyk, Michał Pawlak, Przemysław Płócienniczak, Arkadiusz Kaczmarek, Jacek Walczak

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar MISZ-MASZ, niedziela, 5 września o godz. 11:00:

11:45 – Iskra MC Poland & MISZ-MASZ (boisko A)
12:15 – Nasz P.S. & MISZ-MASZ (boisko B)
13:15 – SP Godziesze & MISZ-MASZ (boisko A)
13:45 – OLANKA Kalisz & MISZ-MASZ (boisko B)