W dniach 12-15 stycznia nasza drużyna niemalże w komplecie udała się na pierwsze w historii klubu zgrupowanie w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Nasz wybór padł na Karpacz, gdzie udaliśmy się w 16-osobowym gronie.

Weekend spędziliśmy bardzo aktywnie – w sobotę część grupy udała się na Śnieżkę i mimo trudnych warunków sześciu zawodnikom udało się zdobyć szczyt w stylu alpejskim – bez tlenu i rozbiajania obozów. Druga część grupy odbyła natomiast kilkugodzinny trening narciarski.

Ponadto wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej przygotowanej przez naszego fotografa i zawodnika Miłosza Kaczmarka. Efektami pochwalimy się już niedługo za pośrednictwem naszych fan page’ów na Instagramie oraz Facebooku. Zachęcamy do uważnego śledzenia.

Ostatnie dni były okazją nie tylko do treningu, ale także integracji oraz omówieniu planów na nadchodzący sezon. Naszych zawodników będzie można zobaczyć w cyklach Gropex Speedway Cup, Deli Tires Amateur’s Speedway Championship oraz Budex International Speedway Cup.