Za nami intensywny tydzień. We wtorek, dzięki uprzejmości klubu Arged Malesa TŻ Ostrovia, mogliśmy potrenować na ostrowskim torze. Debiut zaliczyła dwójka nowych zawodników AKŻ Speedway Ostrów – Miłosz i Arek Kaczmarkowie. Witamy w drużynie i życzymy powodzenia!

Ponadto we wtorkowym treningu wzięli udział Mateusz i Cezary Kozaneccy, Jarosław Wawrzyniak, Bogdan Barteczka, Andrzej Wieczorek i Łukasz Kaleta, a także Michael Walczak i Wojciech Mazurkiewicz. Dziękujemy za udział.

W niedzielę Bogdan Barteczka (grupa Silver), Andrzej Wieczorek i Łukasz Kaleta (obaj grupa Bronze) wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Leszna w Żużlu Amatorskim. Podczas zawodów zbierano także fundusze na leczenie dwójki kontuzjowanych amatorów – Mateusza Durkowiaka i Przemysława Nowaka.

Na legendarnym „Smoczyku” w Lesznie najlepiej spisał się Andrzej Wieczorek, który zajął piąte miejsce w swojej grupie i był bliski awansu do finałowego biegu. Zarówno Bogdan Barteczka, jak i Łukasz Kaleta ukończyli rywalizację na ósmych pozycjach. We wszystkich trzech grupach najlepsi byli reprezentanci miejscowych Leszczyńskich Byków.

Wyniki zawodów w Lesznie -> KLIKNIJ TUTAJ